Rychlo Recap – Jaro 2024

Zdarec!

Dlouho jsem se neozval tak přicházím se sbírkou videjek, které jsme nahráli za poslední dobu.

SHRED LAB – DIRTJUMPERS

Jednoduchej výlet za jedním cílem, pojezdit v partě pumptrack. Dávali jsme pump v Železnici, hodně v pořádku místo, plno lajniček a různejch kombinací co se dají tvořit. Následně jsme ještě dali lehkej pojezd v LESe. Připomínám tenhle rok 20 let – Řáholec Jam! pak ještě proběhl lehkej shred v Košťálově na pumpu.

 

VEM SI ŽIVOT JAM 

Zatím tedy jenom teaser, což také nevadí že. Myslím si že je hodně nadupanej! V plánu je ještě 12-15 minutkové videjko kde bude hlavně ježdění na skokách. Jára s televizní kamerou se do toho opřel a vygeneroval asi 400 záběrů. No je to mazec. Takže se máte ještě na co těšit.

 

ROPOVOD RAW 2024

Nevím jestli můžu říct že je to již tradice, ale rozhodně je to něco co nás všechny baví. Mokrý zmije v nejhorším úseku na severu. Nebylo to jen tak, Hora si brala daň ve velkým. Naštěstí všichni odešli a odjeli od ropovodu po vlastní ose. Takže tady přikládám 22 minut pekla a plno debilních keců k tomu.

 

To jezt vše!

Aktualně hodně jezdíme, jak na dirťáčkách, tak i na velkejch. Poslední dobou spíš Jibujeme, než že by jsme hrotily trailky v lese. Taky co by, když nás to baví, tak proč ne! Přikládám ještě pár foteček z poslední LESní sesh s Tomášem Hrubanem, kam jsem náhodou vzal foťák.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *