o nÁS

Jsme skupinka, kterou baví trávit čas venku. Většinou jezdíme na kole a to dokumentujeme. Snažíme se posouvat naše limity a taky limity všech, kteří s námi jezdí. Rádi objevujeme nové lokace a místa, cestujeme a sbíráme zážitky. Ani jedno roční období nám nevadí, jezdíme prostě furt.

ZDENĚK KLEMŠA

Zdenda je rychlej jezdec, vždycky jsme si říkali proč jezdí tak divoce a vybírá originální stopy jako nikdo jiný. Pak jsme zjistily že by měl nosit brýle. To nám vysvětlilo jeho originální divoký styl!

Je to jeden velký cestovatel. Rád objevuje místa kde by to mohl pořádně poshredit!

VÍTEK HROCH

Je to jeden velký stylař. Pro správnej klip je schopen udělat cokoliv, aby s tím byl spokojený. Vítek je cyklistický obojživelník. Jezdí jak na celopéru tak i na dirťáčku.

Vítek je vášnivím stavitel skoků, trailu a různých věcí co se dají jezdit. Stříhá většinu videí a stará se o chod celého SL.

JÁRA SCHOVANEC

Pokud Járise osobně neznáte, musíte si o něm myslet, že je totální šílenec. My ho známe a myslíme si to taky. Ten kluk se nebojí skoro ničeho a nic mu nedělá problém.

Je talentovaný snad na všechny druhy pojízdných věcí. Od MTB, přes BMX až ke snowboardu a skejtu.

MILAN JEBAVÝ

Milan je základním článkem SL, bez něj by to nebylo takový, jaký to je. Dříve drandil MX a teď se přesunul na MTB. No prostě full send only tou nejvydřenejší stoupou, tam je MJ doma! 

Je to milovník aut, takže správný kolo a auto je cesta k úspěchu.

FILIP SKŘIVÁČEK

Náš dvorní kameraman a fotograf. Nikdy na kole pořádně nejezdil, ale přesto mu to jde. Tak akorát, že na něj při natáčecím dnu nemusíme čekat.

Videa točí již od svých 10 let, takže od dětských minifilmů, přes svatby až po totální shredity!

Friends & Family

Jura Burda
Tomáš Hruban
Filip Honc
Soldier
Vojta Sidlof